Anmälan

Anmälan av person

(Sista anmälningsdag 26 maj. Efteranmälan mot förhöjd avgift 27 maj - 30 maj)

Anmälan av lag

(Sista anmälningsdag är 26 maj. Efteranmälan inte möjlig.)

Om du anmält dig, och inte använt länken till Track & Field ovan, utan har anmält via mejl eller annat så syns inte din anmälan förrän de olika anmälningskanalerna klipps ihop till en gemensam startlista. Detta planeras till torsdag morgon, när efteranmälningarna stängts.

Om du undrar över något kan du kontakta Sören Larsson 070-5218896, info@eksjösödra.se, eller soren_solveig@msn.com.

Anmälan av medlemmar i ESIK

(Bara för betalande medlemmar i ESIK)

Din anmälan ses inte under "vilka har anmält sig" utan du får ett bekräftelsemail.

Vilka har anmält sig?

Här ser du bara anmälningar via Track & Field, dvs individuella anmälningar och anmälningar av lag, enligt de två översta länkarna.

Anmälda på annat sätt än genom de två översta länkarna (Track and Field)

Susanna Andersson 2009 F10 1 km
Tuva Lundqvist 2010 IK Sisu Nässjö F10 1 km
Juline Hansson 2010 IK Sisu Nässjö F10 1 km
Ester Kilebrand 2010 IK Sisu Nässjö F10 1 km
Ida Hernberg 2011 IK Sisu Nässjö F10 1 km
Nellie Elofsson 2010 Eksjö Södra IK F10 1 km
Klara Rokitowicz 2009 Eksjö Södra IK F10 1 km
Alice Svensson 2010 Eksjö Södra IK F10 1 km
Sara Omerovic 2007 Eksjö F12 1 km
Lo Hellström 2008 Eksjö F12 1 km
Filippa Tibblin 2008 Eksjö F12 1 km
Maja Berglund 2008 Eksjö Södra IK F12 1 km
Felicia Bjärnlöf 2008 Eksjö Södra IK F12 1 km
Izabel Karlsson 2007 Eksjö Södra IK F12 1 km
Stephanie Åkesson 2007 Eksjö Södra IK F12 1 km
Vera Engborg 2015 Eksjö F6 600 m
Elsa Hillerdal 2013 Eksjö F6 600 m
Irma Hellström 2013 Eksjö F6 600 m
Betty Hagström 2013 Eksjö CK F6 600 m
Elin Liderfelt 2012 Eksjö F8 1 km
Lykke Edh 2011 Eksjö F8 1 km
Ebba Rokäll 2012 F8 1 km
Ella Liderfelt 2012 Eksjö SOK F8 1 km
Sara Fredriksson 2011 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Penny Lundqvist 2012 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Moa Dehlin 2011 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Alma Lundqvist 2011 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Noomi Hesse 2011 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Tilde Adolfsson 2011 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Ida Lundqvist 2012 IK Sisu Nässjö F8 1 km
Edda Ekberg 2011 Eksjö Södra IK F8 1 km
Vivianne Pak 2012 Eksjö Södra IK F8 1 km
Siri Rokitowicz 2011 Eksjö Södra IK F8 1 km
Ellen Thorell 2012 Eksjö Södra IK F8 1 km
Pia Kjell 1972 Eksjö K Mot 5 km
Emma Jacobsson 1988 Polisen K Mot 5 km
Ellen Kollberg 1991 Eksjö K Mot 5 km
Nelly Kinnbom 1994 Eksjö K Mot 5 km
Hulda Viktorsson-Lind 2001 Eksjö K Mot 5 km
Sara Björklund 2007 Eksjö Södra IK K mot 5 km
Elin Dahlén 2006 Eksjö Södra IK K mot 5 km
Ida Dahlén 2006 Eksjö Södra IK K mot 5 km
Kerstin Svae 2005 Eksjö Södra IK K mot 10 km
Malin Lundqvist 1980 IK Sisu Nässjö Lag 2 K mot 5 km
Bianca Skog 2008 IK Sisu Nässjö Lag 3 K mot 5 km
Ylva Hesse 2006 IK Sisu Nässjö Lag 3 K mot 5 km
Minna Alvarsson 2011 K Mot 5 km
Lisa Andersson 1996 Intersport Eksjö K Mot 5 km
My Dahlqvist 1996 Intersport Eksjö K Mot 5 km
Hanna Danielsson 1999 Eksjö K10 10 km
Marika Pettersson 1978 Åre K10 10 km
Jenny Björklund 1975 Eksjö Södra IK K10 10 km
Hanna Lundqvist 1978 IK Sisu Nässjö Lag 2 K10 10 km
Ellen Adolfsson 2006 IK Sisu Nässjö Lag 3 K10 10 km
Martina Sigurdh 1993 Intersport Vetlanda K10 10 km
Ann-Katrin Lundqvist 1954 IK Sisu Nässjö K50+ 5 km
Per kjell 1968 Eksjö M mot 5 km
Johan Kjell 2002 Eksjö M mot 5 km
Filip Kjell 2005 Eksjö M mot 5 km
Håkan Borg 1959 Eksjö M mot 5 km
Ronnie Stiernberg 1970 Eksjö M mot 5 km
Tobias Haraldsson 1992 Polisen M mot 5 km
David Bokstedt 2006 Eksjö Fotboll M mot 5 km
Joar Hellström 2006 Eksjö Fotboll M mot 5 km
Albin Lander 1994 Eksjö M mot 5 km
Per Rundblad 1993 Eksjö M mot 5 km
Anders Almerheim 2008 Eksjö Södra IK M mot 5 km
Lukas Björklund 2005 Eksjö Södra IK M mot 5 km
Axel Engblom 2005 Eksjö Södra IK M mot 5 km
Erik Freij 2006 IK Sisu Nässjö Lag 3 M mot 5 km
Erik Johannesson 1988 Intersport Eksjö M mot 5 km
Erik Nordlund 1998 Intersport Eksjö M mot 5 km
Fredrik Sandström 1985 Intersport Vetlanda M mot 5 km
Åke Karlsson 1956 Eksjö M10 10 km
Johan Bengtsson 1973 Eksjö M10 10 km
Göran Ribbenskär 1954 Nässjö M10 10 km
Joachim Nyberg 1970 Eksjö M10 10 km
Kjell Bergström 1957 OK Njudung M10 10 km
Alexander Larsson 1996 Mariannelund M10 10 km
Niklas Hurtig 1972 Eksjöhus M10 10 km
Peter Bergqvist 1985 Eksjö Södra IK M10 1 km
Simon Bjärnlöf Segerlind 2000 Eksjö Södra IK M10 10 km
Viktor Helander 1990 Eksjö Södra IK M10 10 km
Michael Rokitowicz 1980 Eksjö Södra IK M10 10 km
Robin Andersson 1987 OK Njudung M10 10 km
Tomas Ewers 1984 OK Njudung M10 10 km
Dennis Gustavsson 1991 OK Njudung M10 10 km
Ulf Svensson 1953 OK Njudung M10 10 km
Simon Lennermo 1985 IK Sisu Nässjö Lag 1 M10 10 km
Måns Lennermo 1982 IK Sisu Nässjö Lag 1 M10 10 km
Abel Zerom 1992 IK Sisu Nässjö Lag 1 M10 10 km
Abraham Nguse Tesfay 1988 IK Sisu Nässjö Lag 1 M10 10 km
Martin Lundqvist 1990 IK Sisu Nässjö Lag 2 M10 10 km
Martin Westlund 1975 IK Sisu Nässjö Lag 2 M10 10 km
Elias Kilebrand 2008 IK Sisu Nässjö Lag 4 M10 10 km
Viktor Legfors 1991 Intersport Vetlanda M10 10 km
Jonas Assarsson 1984 IK Sisu Nässjö Lag 4 M10 10 km
Jacob Freij 1976 IK Sisu Nässjö Lag 4 M10 10 km
Christer Johansson 1961 Nässjö M50+ 5 km
Roger Swärdh 1955 Tipsextra M50+ 5 km
Dan Zakrisson 1954 IK Sisu Nässjö Lag 4 M50+ 5 km
Nemo Edh 2009 Eksjö P10 1 km
Pontus Björkman 2010 EBK P10 1 km
Leon Liva 2009 Eksjö Fotboll P10 1 km
Måns Assarsson 2010 IK Sisu Nässjö P10 1 km
Erik Björklund 2009 Eksjö Södra IK P10 1 km
Valter Delavaux 2009 Eksjö Södra IK P10 1 km
Wille Hagström 2008 Eksjö CK P12 1 km
Erik Sethsson 2007 IK Sisu Nässjö P12 1 km
Vincent Hansson 2008 IK Sisu Nässjö P12 1 km
Wilmer Sällberg 2008 Eksjö Södra IK P12 1 km
Alex Rokäll 2015 Eksjö P6 600 m
Jon Liderfelt 2014 Eksjö P6 600 m
Benjamin Fawcett 2016 Eksjö P6 600 m
Edwin Kyhlberg 2014 Team Kyhlberg P6 600 m
Vilgot Liderfelt 2014 Eksjö SOK P6 600 m
Arvid Lundqvist 2014 IK Sisu Nässjö P6 600 m
Kid Lundqvist 2013 IK Sisu Nässjö P6 600 m
Emil Lundqvist 2014 IK Sisu Nässjö P6 600 m
Oscar Bergqvist 2015 Eksjö Södra IK P6 600 m
Napoleon Tibblin 2011 Eksjö P8 1 km
Nicholas Tibblin 2012 Eksjö P8 1 km
Erik Östlund-Nilsson 2011 Eksjö P8 1 km
Liam Karlsson 2012 Eksjö P8 1 km
Albin Hillerdal 2012 Eksjö P8 1 km
Isak Liva 2012 Eksjö Fotboll P8 1 km
Lucas Kyhlberg 2012 Team Kyhlberg P8 1 km
Mattis Assarsson 2012 IK Sisu Nässjö P8 1 km
Olle Hernberg 2011 IK Sisu Nässjö P8 1 km
Simon Lundqvist 2012 IK Sisu Nässjö P8 1 km
Victor Bergqvist 2012 Eksjö Södra IK P8 1 km
Oliver Eliasson 2012 Eksjö Södra IK P8 1 km
Elliot Svensson 2012 Eksjö Södra IK P8 1 km
Md godkant lopp
Md image21
Md intersportlogga
Md landslagets friidrottsskola logo
Friidrottsskola 12-15 augusti på Ränneborg mellan kl 13-16
Md svenskalopare15loggam2
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub